rozwój osobisty

Moje sprawdzone sposoby na rozwój osobisty

Nie wyobrażam sobie osiągnięcia sukcesu bez pracy nad sobą i zainwestowaniem w swój rozwój osobisty. Bill Gates, Warren Buffet, Jeff Bezos, Amancio Ortega, Mark Zuckerberg – to lista 5 najbogatszych ludzi świata. Wielokrotnie potwierdzali, że to głównie praca nad sobą i dobrymi nawykami doprowadziła ich do takiego momentu.

Continue Reading
lista mailingowa

Dochodowa lista mailingowa w 5 krokach!

Ostatnio coraz częściej mówi się o budowaniu listy mailingowej jako jedynego pewnego źródła kontaktu z Twoimi potencjalnymi klientami. I moim zdaniem to absolutna prawda!

Jednocześnie może budzić się w Tobie pytanie “Po co mi lista mailingowa, skoro mam już firmowy profil na Facebooku, konto na Instagramie, kanał na Youtube i przede wszystkim piszę artykuły na bloga? Przecież tam tworzę wartościowy content, którym przyciągam moich odbiorców.”

Continue Reading
dlaczego grafika jest lepsza niż tekst?

Dlaczego grafika jest lepsza niż tekst?

W morzu informacji, które zalewają nas każdego dnia treści wizualne (visual content) są niezbędne do przetworzenia, ale też przebicia się do naszych docelowych odbiorców. Spowodowane jest to głównie przez uwarunkowania naszego mózgu, który dużo lepiej radzi sobie z treściami w formie pojedynczych symboli niż zlepku wielu symboli w postaci tekstu.

Continue Reading