WITAJ! NAZYWAM SIĘ KATARZYNA MRZYGŁÓD.

 

Jestem projektantem graficznym, konsultantem marki i kobietą przedsiębiorczą. Uwielbiam pomagać ludziom odkrywać ich własne piękno.

Przepis na Dizajn powstał z myślą pomagania przedsiębiorcom w zbudowaniu ATRAKCYJNEJ, SPÓJNEJ I STYLOWEJ MARKI, która zainteresuje jak największą liczbę odbiorców.

MOJA OPOWIEŚĆ

Gdybym powiedziała, że nigdy nie sądziłam, że założę własną działalność byłoby to kłamstwem. Prawdą natomiast jest to, że nie sądziłam, że stanie się to tak szybko 🙂

Moja przygoda z projektowaniem zaczęła się ładnych parę lat temu, gdy postanowiłam, że zostanę… architektem! Ciężko pracowałam na swój sukces zdobywając wiedzę na studiach architektonicznych w Polsce i za granicą, uczęszczając na rozmaite kursy, osobiście zgłębiając tajniki dizajnu i praktykując to w biurach projektowych. Ostatecznie zdecydowałam jednak, że spełnię swoje ogromne pragnienie zbudowania własnej strefy dizajnu. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Przepisem na Dizajn.

Początkowo swoich sił próbowałam w wielu dziedzinach – branży ślubnej, projektach wnętrzarskich, aż powoli odkryłam, że projektowanie graficzne jest czymś, w czym czuję się najlepiej. Kontakt z ludźmi biznesu, którzy zaczynają swoją drogę, albo chcą ją przenieść na wyższy poziom jest dla mnie niezwykle fascynujący.

MOJE "DLACZEGO", CZYLI
RZECZY, KTÓRE SĄ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE

1b

WIARA

Moja wiara w Chrystusa jest źródłem, z którego czerpię siłę i inspiracje oraz fundamentem, na którym chcę budować całe swoje życie.

2b

RELACJE

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i jestem wdzięczna za wszystkich, z którymi mogę budować trwałe i wartościowe relacje.

3b

ROZWÓJ

Chcę doświadczać nowych rzeczy, uczyć się, poznawać, stale iść do przodu kierując się najgłębszymi pragnieniami serca.

4b

BEZPIECZEŃSTWO

Nie zadowala mnie życie w wiecznym strachu, czy wystarczy do pierwszego, czy będę zdrowa. Chcę sama o tym zadecydować.

Niedługo po przeprowadzce do Krakowa poznałam fantastycznych ludzi, którzy byli dla mnie ogromną inspiracją. Przy nich nabierałam pewności siebie i uczyłam się jak budować własny biznes w oparciu o swoje wartości. Ostatecznie odkryłam, że moim powołaniem jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich piękna i wydobywaniu go na zewnątrz do ich pracy, do relacji, biznesu, pasji. Wierzę, że mając poczucie piękna, które jest w nas i które nas otacza znacznie łatwiej jest nam budować relacje, na których opierają się też nasze biznesy.

Po kilku latach szukania i odkrywania tego, czym naprawdę chcę się zajmować, w końcu to odnalazłam. W Przepisie na Dizajn chcę razem z moim klientem tworzyć nie tylko logo, wizytówkę, czy stronę internetową. Chcę pomóc Ci dokopać się do Twoich największych marzeń i pragnień. Chcę wydobyć z Ciebie piękno, o którego istnieniu często nawet nie masz pojęcia. Chcę inspirować do działania, przekraczać własne granice, rozwijać siebie i ludzi dookoła.

MOJE WARTOŚCI

życie w prostocie

dążenie do celu

robienie jednej rzeczy, a dobrze

inspirowanie innych

budowanie wartościowych relacji

docenianie małych rzeczy

podążanie za pragnieniami 

dbanie o zdrowie i sprawność fizyczną

wymaganie od siebie

wydobywanie piękna

Razem możemy zbudować silną, autentyczną markę, która będzie reprezentować dokładnie Ciebie. Markę, która wyniesie Twoją działalność na wyższy poziom i dzięki której osiągniesz zamierzone przez siebie cele. Razem możemy stworzyć przemyślaną, piękną i wyjątkową przestrzeń, w której będzie miejsce na same dobre rzeczy.

Głęboko wierzę w to, że budując swoją markę w oparciu o własne wartości, piękno, wartościowe relacje i zwyczajne bycie sobą, będziesz w stanie zbudować trwały biznes, który przyciągnie rzesze odbiorców. A w konsekwencji zarobisz więcej pieniędzy 🙂

STWÓRZMY RAZEM ATRAKCYJNY WIZERUNEK MARKI!

POZNAJ NARZĘDZIE, KTÓRE JEST O WIELE SKUTECZNIEJSZE NIŻ WSZELKIE DZIAŁANIA W SOCIAL MEDIA!

Pobierz DARMOWY PDF o tworzeniu atrakcyjnych maili powitalnych i zdobywaj klientów przez budowanie trwałej listy mailingowej!

POBIERZ DARMOWY ZESZYT ĆWICZEŃ DO 7-DNIOWEGO WYZWANIA „WYKREUJ MARKĘ SWOICH MARZEŃ!”