Temu blogowi przewodniczyć będą dwa hasła: optymalizacja pracy i dobry dizajn.

Moją przygodę z blogowaniem chciałbym zacząć od przedstawienia Wam zarysu tego, co się tu będzie pojawiało. Długo myślałam nad tym o czym mogłabym pisać. Co byłoby na tyle świeże i innowacyjne, żebyście zaglądali tu z czystą przyjemnością. Ostatecznie stwierdziłam, że będę pisać po prostu o sobie.

OPTYMALIZACJA PRACY

Chciałabym pisać o tym przez jakie etapy przeszłam w mojej karierze architekta/grafika. Co mnie rozwijało, co demotywowało, które decyzje zawodowe uważam za dobre, a które za złe. Jak pokochałam pracę freelancera i jak udało mi się ZOPTYMALIZOWAĆ SWOJA PRACĘ, abym czuła się w niej swobodnie i była autentycznie efektywna. Uważam, że przez te kilka lat niesamowicie się rozwinęłam i jeszcze więcej nauczyłam. Przeczytałam stosy książek, zmieniałam pracę kilka razy oraz współpracowałam z ludźmi z przeróżnych środowisk i wykonałam masę projektów, które możesz obejrzeć w moim Portfolio. Przeszłam bardzo długą drogę i chciałabym się z Wami podzielić tym wszystkim czego doświadczyłam. 

DOBRY DIZAJN

Znajdziecie tu nie tylko opisy moich doświadczeń zawodowych. Moim marzeniem jest, aby to miejsce tętniło DOBRYM DIZAJNEM! Dlatego oprócz wszelkich rad, wskazówek i podpowiedzi dotyczących optymalizacji pracy będę tu zamieszczać wszystko to, co według mnie zasługuje na miano dobrego dizajnu. Wszelkie inspiracje, nowinki, praktyczne porady dizajnerskie i wiele innych tematów z tej dziedziny. Jestem minimalistką dlatego wszystko, co tu znajdziecie będzie właśnie w takim stylu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

JA, JAKO KOBIETA BIZNESU

Uwielbiam być częścią tego projektowego świata stąd też oferty, które możecie znaleźć na mojej stronie- graficzna i architektoniczna. W mojej pracy chciałabym głównie skupić się na ludziach biznesu. Pod tym hasłem wg mnie kryją się nie tylko osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą, ale wszystkie, które podejmują ryzyko niezależnie w jakiej dziedzinie. Chciałabym pomóc tym osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie biznesu, ale także tym, które siedzą w nim już jakiś czas, ale ciągle mają wrażenie, że to jeszcze nie jest szczyt ich marzeń i możliwości. 

Zapraszam więc do śledzenia, komentowania, dzielenia się swoimi przeżyciami. Stwórzmy tutaj przestrzeń niesamowicie wartościową! Do dzieła!

Author

Przepis na Dizajn