Czy pracując w cudzej firmie przychodzą Ci czasem na myśl wyobrażenia o własnej, niepowtarzalnej marce? Znam to doskonale! Może prowadzisz już własny biznes, ale czujesz, że to jeszcze nie jest to? Też przez to przechodziłam! A może chcesz w końcu zacząć zarabiać konkretne pieniądze? Witaj w klubie!

Nieważne, na jakim jesteś etapie, czy prowadzisz już własną działalność, czy dopiero zaczynasz o niej myśleć. Jeśli faktycznie chcesz, aby Twoja marka zaistniała w świadomości klientów jako spójna, atrakcyjna i profesjonalna musisz zacząć działać!

Zapewne teraz rodzi się w Twojej głowie pytanie: Ale od czego mam zacząć?

I tu chciałabym Ci pomóc. Przygotowałam bowiem absolutnie rewolucyjne, 7-dniowe wyzwanie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne etapy budowania swojej marki. Zawiera ono zestawy pytań na każdy dzień tygodnia, poruszające główne aspekty, nad którymi musisz się zastanowić na starcie. Dodatkowo do każdego dnia przygotowałam dla Ciebie ćwiczenie, które należy wykonać. Są one tu dlatego, gdyż głęboko wierzę, że poprzez praktykę jesteś w stanie wyjść ze swojej strefy komfortu i w końcu zmierzyć się z samym sobą!

Na koniec wyzwania zadam Ci jedno kluczowe pytanie, które mnie osobiście mocno ustawiło do pionu i po którym od razu zaczęłam działać!


Kliknij w baner poniżej i pobierz pięknie zaprojektowany
i niezwykle wartościowy zeszyt ćwiczeń
!


wyzwanie

Jeśli uda Ci się przejść dzień po dniu przez wszystkie pytania i wykonać ćwiczenia to dokonasz czegoś niesamowitego! Zrobisz pierwszy, kluczowy krok do tego, aby Twoja wymarzona marka zaistniała nie tylko w Twojej głowie, ale i w rzeczywistości. Mam nadzieję, że pytania będą dla Ciebie inspirujące, że pomogą Ci myśleć szerzej i głębiej i że otworzą przed Tobą masę nowych możliwości i perspektyw.

Nie zapominaj tylko, że Twoja marka to nie tylko logo, czy strona internetowa, ale to też Twoje przekonania i wartości, Twój stosunek do pracowników, Twoje relacje z klientami i całe mnóstwo innych elementów. Wszystkie razem dopiero tworzą jedyną i niepowtarzalną markę, o której marzysz!

Teraz pozostaje tylko działać! Powodzenia! 🙂

ps. Jeśli spodobał Ci się artykuł zapraszam na moją stronę na Facebooku. Sprawisz mi ogromną radość klikając kciuk do góry i obserwując moje bieżące działania. Dziękuję!

Author

Przepis na Dizajn